SON DAKİKA

DARICA HALK KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (Akçaabat)

KEMAL ARSLAN DARICA MAHALLESİ MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bu haber 28 Mart 2024 - 21:51 'de eklendi ve 123 views kez görüntülendi.
KEMAL ARSLAN DARICA MAHALLESİ MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

KEMAL ARSLAN DARICA MAHALLESİ MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

.

Darıca Mahallesi muhtarlığına adaylıklarını açıklayan Kemal ARSLAN, İbrahim KANBER, Emrullah BAK ve Adem Günnar Darıca Mahallesine muhtar olmak için yarışıyor.

Darıca Mahallesini muhtarlığına adaylığını erkenden açıklayan Kemal ARSLAN memur olarak çalıştığı Darıca Belediyesinden emekli oldu. Mahallesinin tamamını iyi tanındığını, mahallenin tüm sorunlarını bildiğini ve çözümü için mahalle halkının teveccühü ve azaları ile birlikte göreve hazır olduklarını açıkladı.

Kemal ARSLAN 26.03.1964 yılında Darıca’da dünyaya geldi. Eğitim hayatını Akçaabat’ta tamamladı. Doğup büyüdüğü mahallede kırsal alanda da halkının hizmetinde oldu ve taleplerini yerine getirmekten geri durmadı. Büyüdüğü mahallede muhtar adayı olarak “Dürüstlük, Şeffaflık, Hizmet” sözüyle Darıca Mahallesi sakinlerinden destek bekliyor.

Kemal ARSLAN adaylığı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.

31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde mahallemize birlik beraberliği pekiştirmek, daha etkin ve aktif hizmet getirmek ve mahallelilerimizin taleplerine tercüman olmak adına Mahallemiz Muhtarlığına sizlerin teveccühü doğrultusunda adaylığımı buradan ilan etmek istiyorum.

Öncelikle bugüne kadar Mahallemize geçmişten günümüze kadar muhtarlık yaparak Rahmeti Rahmana kavuşan merhum muhtarlarımıza Allahtan rahmet diliyor, hayatta olanlara da sağlık, sıhhat temenni ediyorum. Yaptıkları bu kutsal görev ve hizmet için kendilerine teşekkür ediyorum.

Eğer, halkımızın takdiri ile görevi devraldığımızda hiçbir dargınlık ve kırgınlığa mahal vermeden,  hiç kimseyi taraf veya karşı taraf diye nitelemeden uzun yıllar kamuda edindiğimiz saygın duruşu, bilgi birikimi ve insan ilişkileri ile mahallemizin tüm sorunlarının çözümünde ihtiyar heyetimizle ve mahallemizin dernek ve kanaat önderleri ile etkili ve hızlı bir çalışma süreci başlatacağız.

Özellikle mahallemize devlet destekli tarım,  hayvancılık, arıcılık ve girişimci tüm destekleme projelerinde yardımcı olarak mahalle insanımızın kendi çapında üreterek kazanmasına katkıda bulunacağız.

Karşılanması sorun olan ulaşım hizmetleri nedeniyle Belediye otobüsü, Yol, Su, Elektrik ve diğer alt yapı hizmetlerini ilgili Belediyeler ile kamuya ait diğer istek ve ihtiyaçlarını bizzat takibimizle mahallemize hızlıca ulaştırılacaktır. İlçe belediyemiz ile irtibata geçerek doğalgazın mahallemize gelmesi için gayret göstereceğiz.

Seçim sonucu ne olursa olsun hepimiz yine bir arada yaşayacağız.

Değerli Halkımız, Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız’ sloganıyla çıktığımız yolda değişim için yeni yüz ve yeni vizyon ile 31 Mart yerel seçimlerinde ‘DESTEK SİZDEN sonrasında ise HİZMET BİZDEN.

Kemal ARSLAN

Emekli Memur

Darıca Mahallesi Muhtar Adayı

MUHTAR ADAYI KEMAL ARSLAN’IN DARICA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI VE AZALARI

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA