SON DAKİKA

DARICA HALK KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (Akçaabat)

BAKKALLAR VE SEBZECİLER ESNAF ODASINDAN ÖNEMLİ UYGULAMA: Kantinlerin de satış tarifesi var!

Bu haber 05 Ekim 2021 - 21:55 'de eklendi ve 164 views kez görüntülendi.
BAKKALLAR VE SEBZECİLER ESNAF ODASINDAN ÖNEMLİ UYGULAMA: Kantinlerin de satış tarifesi var!

BAKKALLAR VE SEBZECİLER ESNAF ODASINDAN ÖNEMLİ UYGULAMA: Kantinlerin de satış tarifesi var!

Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan okul kantinlerinde fiyat farklılıkları ortadan kaldırıldı. Okul kantinlerinde ilk kez satış fiyat tarifesi uygulanmaya başlanıldı.

Kantinleri tek tek gezerek tarifeleri bizzat teslim edip esnafında halini hatırını soran Trabzon Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Başaran Maraba ile yönetim kurulu üyesi İsmail Baş yaptığı açıklamada, “Okul kantinlerinde bir ilki gerçekleştirerek satış fiyat tarifesini hayata geçirdik. Takdir gören bir adım oldu.

Trabzon Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası olarak esnafımızın işlerini kolaylaştıracak aynı zamanda vatandaşlarımızın da kafasında soru işareti kalmadan alışverişini yapabileceği bir şekilde önemli icraatlar, faaliyetler, etkinlikler düzenliyoruz. ” ifadelerini kullandı. 

ESNAF BEĞENİYOR, VATANDAŞLAR TAKDİR EDİYOR

Maraba ve Baş açıklamasında esnafa teşekkür ederek, “Yaptığımız faaliyetler ve uygulamalar esnafımız tarafından beğeniliyor, vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Önümüzdeki süreçte yine benzer faaliyetlerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu çerçevede bizlere anlayış gösteren tüm esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TÜM KANTİNLERİ DEZENFEKTE EDİYORUZ

Pandemiye de dikkat çeken Maraba ve Baş konuşmasını şöyle sürdürdü: “Tüm dünyada olduğu gibi şehrimizde de pandemi sorunu yaşanmaktadır. Sağlık açısından zor bir süreçten geçiyoruz. Temizliğe, hijyene önem vermemiz gerekiyor. Bu kapsamda tüm kantinlerimizin ücretsiz olarak ilaçlama ve dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çok güzel dönüşler aldık. Esnafımızında görüş ve önerileri ile etkili hizmetler yapmaya devam edeceğiz”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA