SON DAKİKA

DARICA HALK KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (Akçaabat)

YURTTAŞIN UMUDU BİLE SÖMÜRÜLÜYOR: Ayçiçek yağında indirim oyunu

Bu haber 24 Aralık 2021 - 19:25 'de eklendi ve 75 views kez görüntülendi.
YURTTAŞIN UMUDU BİLE SÖMÜRÜLÜYOR: Ayçiçek yağında indirim oyunu

YURTTAŞIN UMUDU BİLE SÖMÜRÜLÜYOR: Ayçiçek yağında indirim oyunu

.

Hükümete yakın yayın organlarında 5 litrelik yağın 70 liranın altına düştüğü haberleri yer aldı. Ancak haberleri duyarak marketlere gidenler hüsranla karşılaştı.

Dövizin düşmesinin ardından gözler gıda ürünlerinde yapılacak indirime çevrildi. Bugün sosyal medyada ve hükümete yakın yayın organlarında başta A101 olmak üzere 5 litrelik yağın 70 liranın altına düştüğü haberleri yer aldı. Ancak bu haberleri duyarak marketlere gidenler hüsranla karşılaştı.

Zira 66.50 lira fiyatla satılan 5 litrelik yağ marketlerde değil internetten satışa sunuldu ve sınırlı stokta tutuldu. İnternet üzerinden satın almak isteyenler kısa sürede “Ürün stoklarımızda tükenmiştir” yazısıyla karşılaştı. İnternette stoklarda tükenmiş 5 litrelik ürün 66.50’den satılıyor gözükürken, aynı markanın 2 litrelik ürünü ise internet sitesindeki fiyatı 74.90 TL olarak kaldı.

İndirim haberini alıp markete gidenler ise “Tükendi” cevabıyla karşılaştıklarını söyledi.

Konuyla ilgili olarak aradığımız A-101 müşteri hizmetleri bölümünden, 66.50 TL fiyatlı 5 litrelik yağın sadece internet üzerinden satışa sunulduğunu, stokların bittiği ve bir daha ne zaman yapılacağı konusunda henüz bilgi verilmediği söylendi.

Müşteri hizmetleri tarafından mağazalarda 3 litrelik yağın 69.95 TL’den satıldığı bilgisi verildi.

Yurttaşların yağ veya başka ürün alırken kg’mına mutlaka dikkat etmeleri önerilir.G.duvar

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA