SON DAKİKA

DARICA HALK KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (Akçaabat)

HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUZ

Bu haber 09 Nisan 2024 - 15:54 'de eklendi ve 18 views kez görüntülendi.
HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUZ

Değerli Halkımız

Ekonomik sorunların yarattığı ve tercihen gelir dağılımındaki payın emek kesimi üzerinde azaltılmasıyla bir yanda zenginliğin, öte yanda yoksulluğun artmasıyla alım gücü azalan biz emekçilerin yaşam sorunlarının büyüdüğü ve geçim sıkıntısına düştüğü bir Ramazan Ayını daha ifa ederek Ramazan Bayramını kutluyoruz.

Bayramlar güneşin yeni bir gündoğumu gibidir. Birlik, beraberlik, sevgi, saygı, dayanışma, barış ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı günlerimizdir.

Hep beraber kutladığımız bayram günlerinin, ülkemizin her bir ferdi ile birlikte tüm insanlığa sağlık, huzur, barış getirmesi, kardeşliğin, hoşgörünün, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma kültürünün yaşam bulması da bir bayram günü gibidir.

Açlığı ve yoksulluğu var eden sebeplere ve olumsuzluklara karşı müdahil olmamız, hayalini kurmaya başladığımız yeni bir yaşamı tesis edecek değişime ve özgür yaşama olan ihtiyacımız ve geleceğimizin  şekillenmesi sadece ve sadece kendi ellerimizde olduğu gerçeği unutulmamalıdır.

Bu özlemlerimizle barışın, özgürlüğün, mücadelesini her zamankinden daha fazla büyütmemiz,  sevgimizi, saygımızı da paylaşmayı birbirimizden esirgememeliyiz.

Refah içinde yaşamını kurduğumuz bir ülkede yaşamak umuduyla Halkımızın Ramazan Bayramını kutluyor, bayramların demokrasiye köprü olmasını diliyoruz.2024

Darıca Halk Kültür ve Dayanışma Derneği

NOT: Trabzon’da Bayram namazı saat 06.21’de kılınacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA