SON DAKİKA

DARICA HALK KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (Akçaabat)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN YENİ ONLİNE HİZMET

Bu haber 14 Ekim 2020 - 15:59 'de eklendi ve 289 views kez görüntülendi.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN YENİ ONLİNE HİZMET

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN YENİ ONLİNE HİZMET

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, online hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Teknolojik altyapısını her geçen gün güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, hemşerilerinin işini kolaylaştırmaya devam ediyor. Vatandaşlar artık değişen adres bilgilerini Büyükşehir’e gitmeden internet üzerinden sorgulayabilecek.

BİLGİLER SMS OLARAK GÖNDERİLECEK

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mesut Aydoğar tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak Mekansal Adres Kayıt Sistemi Projesi kapsamında değişen adres bilgilerini vatandaşlarımıza daha hızlı ve belediyemize gelmeden ulaştırabilmek adına online hizmet vermeye başladık. Vatandaşlarımız hayata geçirilen çalışma ile Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden online olarak adres kartlarını alabilecek. Hemşerilerimizin yapacakları başvuruda mevcut adres bilgilerini yazmaları veya faturalar, kira sözleşmesi, tapu, yapı kayıt belgeleri ile güncel ada-parsel bilgilerini başvuru ekranına yüklemeleri yeterli olacaktır. Başvuru sonrasında vatandaşlarımızın telefonuna adres kartı bilgisi SMS olarak gönderilecektir. Vatandaşlarımız bu SMS içeriğinde yer alan linke tıklayarak adres kartını kolayca görüntüleyebilecek ve indirebilecektir. Büyükşehir Belediyesi olarak hemşerilerimizin işini kolaylaştıracak çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Not: Başvuruyu Buyükşehir Belediyesi sitesi/e-BELEDİYE-BAŞVURULAR-ADRES BAŞVURSU’nu tıklayarak adres bilgilerini doldurabilirler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA