DarıcaHalkDer Hoşgeldiniz.. Bugün

Bizi Sosyal Ağlarda takip edin
twitter
twitter

Ana Sayfa Duyuru MAHALLEMİZİN YEREL TEMSİLCİLERİ BELLİ OLDU 04 Nis 2019 21:54

MAHALLEMİZİN YEREL TEMSİLCİLERİ BELLİ OLDU

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri Sonucunda mahallemize 5 yıl süreyle yerel hizmet sunacak mahallemiz, ilçemiz ve ilimizdeki temsilciler belli oldu.

Mahallemizde muhtarlık için aday olan önceki muhtarı İsmail ALIŞ, yeniden aday olurken, yeni adaylar olarak Kemal ALIŞ, Mehmet EKİCİ ve Yaşar MEMİŞ yarıştılar.

İsmail ALIŞ
Muhtar

Yapılan seçim sonucunda İsmail ALIŞ yeniden 5 yıl için mahallemiz muhtarı oldu.
Azalar; Neşat YAZICI, Ali CEHAN, Metin KANBER, Ahmet Salih KOLAYLI, Hasan ŞAHİN, Musa ŞENTÜRK, Seyfettin, AYDIN, Süleyman KÖŞELİ’den oluştu.

Osman Nuri EKİM
Akçaabat Belediye Başkan
ı

Akçaabat Belediye Başkanı AK Parti adayı Osman Nuri EKİM olurken, Büyükşehir Belediye Başkanı yine Ak Parti adayı Murat ZORLUOĞLU oldu.

Murat ZORLUOĞLU
Büyükşehir Belediye Başka

Yöneticilerimizin; “Hak’tan, hakikattan, tevazu, samimiyet ve gayretten yana olan siz kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı,
Emanetinizi aşkla, sevdayla, coşkuyla ve heyecanla taşıyacağımdan ve görev sürem boyunca gönlümdeki Trabzon sevdasını bir an bile kaybetmeden hizmetinize koşacağımdan hiç şüpheniz olmasın.”

“Akçaabat a çok şeyler katacak deneyimlerimiz projelerimiz var. Herkese adil hakkaniyetle yaklaşım ana felsefemiz olacak, samimiyet tevazu ile her daim gayret içerinde vatandaşlarımızın yanında olacağız. Kuracağımız ekiplerle her bir vatandaşın derdiyle hemhal olmak için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışacağız. … Gönüller’e gireceğiz. Söylediğimiz gibi vatandaşlarımızla istişareyle, ortak akılla belediyemizi yöneterek bize güvenenlerin güvenini boşa çıkarmayacağız” Sözünüzü, Darıca Mahallesi halkı olarak beklentimizi, projelerinizin takibimizde olduğunu iletiyor, görevinizde ve çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

.

DarıcaHalkDer

Etiketler
Sosyal Medya


  • GEÇMİŞ OLSUN GEÇMİŞ OLSUN

    * Ayşe FURUNCU Mahallemiz/Üstürkiya (Orta Mahalle) halkından Merhum Mustafa FURUNCU eşi Ayşe […]

  • DÜĞÜNÜMÜZ VAR DÜĞÜNÜMÜZ VAR

    * Elif ATALAY – Atakan KOLAYLI Biz; Mahallemiz/Sarana (Özlüler M.) halkından Belgin […]